Звітно-виборна конференція

uba12 грудня в обласній книгозбірні відбулася звітно-виборна конференція Чернівецького обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація».

У ході конференції голова обласного відділення  Наталія  Філяк прозвітувала про  роботу відділення  за останні три роки та окреслила основні завдання на майбутнє.

 «Своєю роботою обласне відділення «Української бібліотечної асоціації» доводить, що професія бібліотекаря є однією з найкращих та найпрестижніших, адже вона універсальна і дотична до всіх існуючих галузей», – зазначила  Наталія Філяк. Також відмітила, що пишається членами Чернівецького обласного відділення, адже вони всі висококваліфіковані фахівці, команда  небайдужих бібліотекарів, готових прийти на допомогу  кожному користувачеві та завжди ладні вчитися і змінюватися на краще. Значним здобутком є той факт, що Чернівецьке ОВ налічує наразі в своїх рядах 571 члена, тим самим зайнявши друге місце за кількістю членів після Рівненського відділення, при тому, що Чернівецька область є найменшою в Україні.

Про роботу секції публічних бібліотек, виклики, які постають перед відділенням на Заставнівщині та Сторожинеччині, створення майбутньої моделі публічної  бібліотеки і співпрацю з партнерськими громадськими організаціями та ОТГ розповіли Леся Стасюк, голова секції  публічних бібліотек, та  Іванна Лугина, членкиня Чернівецького ОВ «Українська бібліотечна асоціація», директорка Сторожинецької ЦБС.

Надзвичайно потужно та креативно запрацювала молодіжна секція, про що свідчили цікаві доповіді голови молодіжної секції Анжели Марку, яка зазначила, що перший поштовх до розвитку їй дала саме участь у зимовій Школі молодого бібліотекаря, організованій ВГО «Українська бібліотечна асоціація». Наталія Горвасюк представила свої проєкти «Молодь за здоровий спосіб життя», «Мистецтво без бар’єрів» (інклюзивна культурна ініціатива на допомогу  інвалідам-візочникам) та  патріотичний конкурс «Ми діти твої, Україно!», а Тетяна Георгіл презентувала  французько-молдовський   проект  «Libro Voiajeux» («Мандруюча книга») – просування читання через інтерактивні ігри.

Голова ревізійної комісії Ірина Шудло доповіла про фінансовий стан  надходжень і витрат обласного відділення за звітний період.

Надзвичайно приємно було бачити на конференції Виконавчу директорку Української бібліотечної асоціації  Ярославу  Сошинську. Пані Ярослава презентувала перед відділенням роботу Української бібліотечної асоціації, розповіла про подальші перспективи та плани на майбутнє, надала дієві рекомендації по плануванню роботи відділення на наступні три роки та підказала шляхи до охоплення членством більш широкого кола потенційних партнерів.

За результатами голосування головою Чернівецького обласного відділення ВГО «Українська бібліотечна асоціація» було переобрано Наталію Філяк. Також обрано та розширено  новий  склад Президії, куди увійшли Марія Довгань,  Аліна Біла,  Олена Гімчинська, Іванна Лугина, Леся Стасюк,  Анжела   Марку.

До складу ревізійної комісії обрано Марину Рігу, Галину Пухальську  та  Ольгу Твердохліб.

Тож бажаємо успіхів Чернівецькому обласному відділенню ВГО «Українська бібліотечна асоціація»! Разом – ми сила!

 

 • DSC_0002
 • DSC_0004
 • DSC_0010
 • DSC_0015
 • DSC_0016
 • DSC_0019
 • DSC_0022
 • DSC_0024
 • DSC_0030
 • DSC_0032
 • DSC_0036
DSC_00021 DSC_00042 DSC_00103 DSC_00154 DSC_00165 DSC_00196 DSC_00227 DSC_00248 DSC_00309 DSC_003210 DSC_003611
responsive carousel by WOWSlider.com v6.1

 

 


Мобільне меню