Зустріч з політологом на тему: «Форми державного устрою»

IMG_6704Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство з дивосвітом-казкою, з материнською ласкою у затишній батьківській оселі. Це те місце, з якого починається людина, родина, Батьківщина і вся наша велична й неповторна Україна. Ми завжди пишалися тим, що Україна – єдина, неподільна, унітарна країна, в якій знайшли свою батьківщину багато націй і народностей.

З огляду на сумні і трагічні політичні події, які мають місце зараз в Україні, тематика форм державного правління є дуже актуальною. Кожен громадянин просто не має права бути неграмотним та політично непідкованим з цих питань. Саме тема «Форми державного устрою» і була головною під час зустрічі студентів третього курсу економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича з кандидатом історичних наук, асистентом кафедри політології та державного управління Н. В. Нечаєвою-Юрійчук. Зустріч пройшла в формі жвавого діалогу між студентами та викладачкою, де студенти ділилися своїм неординарним баченням нинішньої ситуації та шляхами вирішення політичної та економічної кризи.

Працівники відділу абонемента підготували для гостей та читачів відділу книжкову виставку «Україна – наш спільний дім», з якою всі мали змогу познайомитись по завершенні заходу.

  • IMG_6704
  • IMG_6706
  • IMG_6708
  • IMG_6710
  • IMG_6714
  • IMG_6702
IMG_67041 IMG_67062 IMG_67083 IMG_67104 IMG_67145 IMG_67026
jQuery Video Gallery by WOWSlider.com v5.0

 


Мобільне меню