Зустріч з братами Дмитром та Віталієм Капрановими. Презентація книги «Забудь-річка»

8 грудня 2016 року о 18.30 в приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка відбудеться зустріч з відомими українськими письменниками, видавцями, публіцистами – братами Дмитром та Віталієм Капрановими та презентація книги «Забудь-річка».

Роман «Забудь-річка» написаний братами Капрановими, вперше опублікований в Україні в 2016 році (видавництво «Нора-Друк»). Роман розповідає про розслідування родинної історії трьох людей.

Брати Капранови про новий роман: «Троє молодих людей завдяки гримасі долі потрапляють на війну під одним іменем – Степан Шагута. Комсомолець воює у дивізії «Галичина», син офіцера УНР – у Червоній армії, а польський жовнір – в УПА. За багато років по тому випадково зустрічаються двоє їхніх нащадків і між ними спалахує кохання. Герої ведуть родинне історичне розслідування трьох доль, які переплуталися і стали фактично однією потрійною долею – долею українця в Другій світовій війні. Назва роману походить від старого язичницького символу – Забудь-річки, що розділяє світ живих та світ мертвих. Саме така Забудь-річка протікає між поколіннями в кожній українській родині».

Журналіст, критик Юрій Макаров про роман: «Молода жінка-юристка із прихованим шармом і зрілий чоловік-помічник капітана далекого плавання – цілком очікуваний дебют для жіночого роману (маються на увазі не гендерні упередження, а сталий мейнстрімівський жанр). Чекайте палкого, геть не платонічного кохання! Аж раптом виявляється, що за цією нібито легковажною диспозицією ховається не просто зіткнення двох доль, а двох світів, точніше, двох Україн, кожна зі своїм історичним досвідом, але спільними травмами і втратами. Інтрига, закручена на початку розлогого тексту, не відпускає до самого кінця роману».

Під час презентації можна буде поспілкуватися з письменниками, придбати роман «Забудь-річка» та інші книги братів Капранових, взяти автограф.

Запрошуємо засоби масової інформації та всіх охочих.

Початок о 18.30. Вхід вільний.

Наша адреса: обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Івасюка (ІІ поверх).

Контактні телефони: 0950662884 (Баннікова О. В.).


Мобільне меню