Вся Україна в ці дні згадує Героїв Небесної Сотні, які боролися і віддали своє життя за нашу державу. 20 лютого мине 4 роки з того часу, коли Україна пережила ті криваві події.
Події, які відбувались на Майдані в Києві, дали поштовх до дій по всій території держави. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли наш народ продемонстрував свою єдність, гідність і прагнення до свободи.
15 лютого в читальному залі відбулася зустріч-вшанування «Тим, хто не встиг повернутися», присвячена пам’яті Героїв Небесної Сотні. У заході взяли участь: волонтери Леся Хомко, Галина Абрам’юк, Алла Мустеца та учасник Майдану та АТО Сергій Николайчук.
Вчитель з багаторічним досвідом, патріот, волонтер за покликом душі, просто небайдужа людина пані Галина Абрам’юк закликала учасників чітко розуміти, що країна – це Україна, а держава – це влада. Тому потрібно любити свою країну і в майбутньому розбудовувати свою державу.
Працюючи за кордоном медиком, пані Леся Хомко не залишилась байдужою до подій на Батьківщині, покинула власну зону комфорту і приїхала в Україну відстоювати демократичні цінності. Сьогодні вона займається волонтерською діяльністю та реабілітацією учасників Майдану та АТО. Як це – бути медиком на Майдані та працювати в екстрених умовах розповідь з перших уст.
Учасник Майдану, згодом – збройного конфлікту на Сході України, громадський діяч, волонтер Сергій Николайчук – про необхідність усвідомленого захисту Вітчизни та власне сприйняття військових буднів.
Голова волонтерської організації «Буковина – українському війську» Алла Мустеца поділилася спогадами про буремні київські події лютого 2014 року, учасником яких була особисто. Щемливий біль від жахливих спогадів пронизував розповідь цієї героїчної жінки.
Учні Чернівецького вищого комерційного училища Київського Національного торговельно-економічного університету мали змогу послухати спогади учасників Майдану та АТО, а також поставити запитання, що цікавили їх.