Зустріч учасників клубу «Унікальний світ астрології»

26 травня в обласній книгозбірні зібралися  учасники клубу «Унікальний світ астрології» на чергову зустріч. На засіданні продовжили розкриття теми «Астрологія та здоров’я. Роль Місяця в контексті медичної астрології».

Сказати, що було цікаво – це нічого не сказати. Адже створення натальної карти людини, по якій висвітлюється її життєвий шлях, стосунки у парах, схильність до творчості і захворювань, місце в соціумі, вміння спілкуватися, шлях реалізації особистості тощо – викликає захоплення.

Натальна чи радикальна карта (карта народження) – це креслення, у якому зображені зодіакальні знаки, будинки і планети з аспектами у тому стані, в якому вони перебували на момент народження людини. Вона визначає загальний ритм долі людини, її схильності, спокуси та здібності.

Модератор заходу Ярослав Рачук у своїй лекції розповідав про те, як спілкуються між собою люди народжені під тим чи іншим знаком зодіаку, як по-різному реагують на події в житті, які продукти харчування мають вживати, які хвороби можуть проявитися (короткострокові та хронічні), як швидко потрібно вилікувати ту чи іншу хворобу, поки вона не перейшла під вплив іншої планети…

Також учасники клубу пригадали частини тіла та органи, за які відповідає кожен знак зодіаку.

  • DSC_0119
  • DSC_0127
DSC_01191 DSC_01272
bootstrap slider by WOWSlider.com v6.1


Мобільне меню