Зустріч-презентація “Художнє ткацтво Буковини”

Мистецтво прикрашання тканин  – одне з старовинніших мистецтв, які коли-небудь знало людство. Відомості про перші спроби прикрашання тканин візерунком  – спочатку простими рисунками, переважно завдяки переплетення ниток – зустрічається в рельєфах та розписах храмів, та зразках самих тканин, що дійшли до нас. В Давній Україні вироблялись тканини різними техніками – ткацтво, вибійка, килимарство. Всі ці техніки відомі були і буковинським майстрам.

Старі традиції та нові технології  зберігають, вивчають та впроваджують в навчальному процесі майстри  Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка. Експозицію дипломних та творчих робіт студентів  відділу «Художнє ткацтво» представляємо в  літературно-мистецькому салоні обласної наукової бібліотеки.

На презентованій виставці – гобелени, доріжки, килими, предмети домашнього вжитку, інтер’єрні предмети, елементи одягу, аксесуари тощо.

Сучасне бачення на традиційне прикрашання тканин, предметів  побуту та інтер’єру,  сучасні тенденції в галузі –  ці та інші питання обговорюватимуться  на зустрічі-презентації “Художнє ткацтво Буковини”.

Зустріч відбудеться 27 вересня  о 13.00 годині за адресою: вул. Ольги Кобилянської, 47 (ІІІ поверх).


Мобільне меню