Зустріч координаторів Чернівецької громадської приймальні УГСПЛ з представниками «Університету третього віку»

treningrtc29 червня  в регіональному тренінговому центрі відбулась зустріч координаторів Чернівецької громадської приймальні УГСПЛ з представницями «Університету третього віку».

Учасники дізнались про основні напрями та стандарти роботи громадських приймалень Української Гельсінської Спілки з прав людини та про форми роботи громадської приймальні УГСПЛ в місті Чернівцях.

На зустрічі представники «Університету третього віку» мали змогу поспілкуватись з юристом приймальні Дубцем Миколою Олексійовичем та отримати індивідуальні безоплатні юридичні консультації. Під час розмови було обговорено наступні питання: зокрема, забезпечення доступу громадян до правосуддя, можливості звільнення від сплати судового збору та судову практику Європейського суду з прав людини і українських судів, оплата комунальних послуг та важливості правильного формування доказової бази по своїй позиції.

Чернівецька обласна бібліотека ім. М. Івасюка і надалі планує проводи такі зустрічі, тож всі, хто має індивідуальні питання правового характеру – слідкуйте за анонсами.

 

  • P6270092
  • P6270094
  • P6270095
P62700921 P62700942 P62700953
wordpress slider by WOWSlider.com v6.1