Зустріч-дискусія

img_9245

8 вересня консультант Центру європейської інформації «Буковина – Європа», який діє при обласній науковій бібліотеці ім. М. Івасюка,  Марина Ріга взяла участь у зустрічі-дискусії команди проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа», яка проходила в Чернівецькій обласній державній адміністрації. Керівник проекту, представник польського Фонду міжнародної солідарності (Solidarity.FundPL) Ізабелла Хруслінська зазначила, що даний проект  втілюється Польським Фондом міжнародної солідарності (Solidarity.FundPL) та двома українськими громадськими організаціями «Інтерньюз-Україна» та «Товариство Лева».

З короткою презентацією Стратегії комунікування європейської інтеграції України ознайомив присутніх Дмитро Дубов, завідувач відділу інформаційної безпеки та розвитку інформаційного суспільства Національного інституту стратегічних досліджень, експерт проекту, співавтор Стратегії. Він пояснив Концепцію чотирикутника співпраці «державні органи – міжнародні партнери – громадянське суспільство  –медіа».

Журналісти регіональних ЗМІ, учасники проекту Марія Костинян, кореспондент ТОВ «Телерадіокомпанія «ТВА» та Микола Кобилюк, репортер видання «Молодий буковинець» висвітлювали питання ролі ЗМІ в процесі комунікування європейської інтеграції України.

«Роль громадських активістів на неурядових організацій в процесі комунікування європейської інтеграції України» – питання, яке обговорювали з представниками проекту громадські активісти Чернівецької області: кандидат історичних наук, віце-президент Благодійного фонду «Суспільні ресурси та ініціативи» Сергій Гакман, представник «Українського Народного Дому в Чернівцях» Ярослав Філяк та консультант ЦЄІ «Буковина – Європа»  Марина Ріга.

У дискусії взяли участь представники команди проекту: Наталія Руденко, координатор проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа», ГО «Інтерньюз-Україна» (м. Київ) Андрій Нечипорук, координатор проекту, «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа», Товариство Лева (м. Львів) Анатолій Марциновський, експерт та тренер проекту, журналіст «Європейської правди».

На зустріч завітав голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук. Посадовець привітав гостей на буковинській землі, побажав плідної праці та підкреслив глибоку зацікавленість та підтримку обласної влади у темі, на яку націлений проект.

Проектом передбачена тісна співпраця з регіональними журналістами з метою посилення спроможності регіональних медіа у висвітленні тем, які стосуються імплементації Угоди про асоціацію, а також збільшення обсягів якісної інформації про процес євроінтеграції України.

 

  • 20170908_110841
  • 20170908_113224-1
20170908_1108411 20170908_113224-12
responsive slideshow by WOWSlider.com v6.1

 


Мобільне меню