Знайомство зблизька. Мандрівка у світ напоїв

Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук пропонує «З кейсу профі» колекцію тематичних книг з фондів книгозбірні «Знайомство зблизька. Мандрівка у світ напоїв».

Що може зігріти нас в осінньо-зимові холоди довжиною у 5–6 місяців? Певна річ, що гарячі напої! В непогоду зігріє не тільки класичний глінтвейн, чай, кава, але й англійський поссет, шведський глеег або українська медовуха. А можливо вартує скуштувати щось з власного виробництва?  Як зазначають науковці-етнографи, традиційно на Буковині полюбляли сливовицю або шнапс,  «цуйку з слевок», малинівку, «відвар із матригунів», бараболянку…  І сьогодні напої – важлива частина нашого насиченого гастрожиття.

Пропонуємо книги, в яких знайдете трендові, ексклюзивні та цікаві напої різних країн, що підбадьорять і захистять від зимових простуд, а ще поповнять вашу домашню рецептурну гастротеку.

image001Гамильтон О. Кинококтейли. Классические коктейли из классических кинофильмов / Оливер Гамильтон ; [пер. с англ. М. Финогенова]. – Москва : КоЛибри, Азбука-Аттикус, 2010. – 176 с. : ил. Ілюстрована колекція вишуканих напоїв, прославлених в легендарних фільмах «золотої ери» Голівуду. Рецепти прості і не втрачають популярності вже багато десятиліть.

image003Глегг, крюшон, мохито и другие согревающие и освежающие напитки. – Москва : Эксмо, 2012. – 128 с. : ил. Хотіли б ви приготувати справжній тірольський глінтвейн за оригінальним рецептом або зігрітися англійським поссетом? А здивувати друзів на літній вечірці приголомшливим кавуновим пуншем або освіжитися ананасовим фризом? Ці та інші зігріваючі та освіжаючі напої зібрані в книзі, яка допоможе створити атмосферу незабутнього свята або наповнити вечір затишним теплом.

image005Пикфорд Л. Глинтвейны. Пунши. Горячий шоколад / Луиза Пикфорд. – Москва : Эксмо, 2009. 128 с. : ил. У книзі запропоновані рецепти оригінальних гарячих напоїв на всі випадки життя. Тут ви знайдете як традиційні рецепти різних народів, так і принципово нові поєднання і смаки.

У світі гарячих напоїв : зб. матер. наук. конф. – Чернівці : ЧТЕІ КНТЕУ, 2005. – 116 с. У кожній книзі – насолода смаком!


Comments are closed.