Жоржина – зірка осіннього саду

VIbeflGuboc

З 31 серпня по 14 вересня 2017 року у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута книжково-ілюстративна викладка-акцент: «Жоржина – зірка осіннього саду».

У фондах Чернівецької обласної наукової книгозбірні зберігається та користується попитом чимала кількість друкованих видань із квітникарства. Серед них – енциклопедії, довідники, порадники та журнали «Квіти України», «Цветы», які містять корисну інформацію та досить цікаві факти про прекрасну, витончену, абсолютно неповторну квітку – жоржину.

Як декоративну культуру жоржини почали вирощувати ще з ХVІ століття, але широко культивуються вони з кінця ХVІІІ століття і за цей час пережили як немало хвиль широкої популярності, так і періоди забуття. Нині ці чудові квіти знову повертаються на перші ролі в садах і в квітниках завдяки новим незвичним сортам і останнім тенденціям ландшафтного дизайну. І не дивно – мало які квіти можуть посперечатися з жоржинами за тривалістю квітування, похвалитися розкішними яскравими кольорами і пізніми осінніми квітками.

Сьогодні є розуміння того, наскільки жоржина багатогранна та своєрідна, завдяки чому її можна висаджувати практично в будь-якому куточку саду і створювати композиції з ними різного стилю та настрою.

Запропонована книжкова виставка, яка зорієнтована на широкий загал користувачів – любителів квітів, флористів, ландшафтних архітекторів – містить лише невеличку частину таких видань, які надихнуть вас на нові флористичні ідеї і додадуть творчої наснаги в облаштуванні вашого саду саме жоржинами.

 

  • Q4ldrtYgRhY
  • UqppPKSflUc
  • VIbeflGuboc
Q4ldrtYgRhY1 UqppPKSflUc2 VIbeflGuboc3
css3 slider by WOWSlider.com v6.1

 


Мобільне меню