«Жінка-лідерка в цифровому просторі»

жінка-лідерВпродовж трьох днів бібліотечні працівники публічних бібліотек Недобоївської, Вижницької та Новоселицької  територіальних громад брали участь у ТоТ тренінгу «Жінка-лідерка в цифровому просторі».

Проєкт  ініційований структурою ООН Жінки (Структура Організації Об’єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок) у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Українською бібліотечною асоціацією, за підтримки Міністерства закордонних справ Канади.

Партнери проєкту – Міністерство цифрової трансформації України, Академія цифрового розвитку, Українська бібліотечна асоціація.

Мета проєкту – допомогти жінкам з вразливих груп населення подолати негативні економічні наслідки всесвітньої пандемії через використання цифрових платформ та інструментів, в тому числі ресурсів порталу «Дія». Проєктом передбачено облаштування у бібліотеках-учасницях громадських просторів для жінок з безкоштовним доступом до інтернету.

Завдяки проєкту бібліотека Недобоївської ТГ отримала спеціальне обладнання, яке допоможе налагодити роботу з відповідною категорією користувачів, а саме: ноутбуки, проєктор і проєкційний екран, планшети, навушники, вебкамеру, маршрутизатор, спікерфон та штатив.

Після завершення навчання учасниці тренінгів надаватимуть консультації та підтримку, а також навчатимуть жінок цифрових навичок і використання цифрових платформ та інструментів, у тому числі ресурсів порталу «Дія».

Тренери Академії цифрового розвитку Антоніна Букач, Олег Стечкевич, Ольга Богданова навчали майбутніх менеджерок цифрової освіта та  передавали свої знання із цифрових технологій для подальшого використання їх у роботі з відвідувачами.

  • DSC_0049
  • DSC_0053
  • DSC_0059
  • DSC_0069
  • DSC_0075
  • DSC_0048
DSC_00491 DSC_00532 DSC_00593 DSC_00694 DSC_00755 DSC_00486
css3 slider by WOWSlider.com v6.1


Мобільне меню