«Зелений» туризм як джерело розвитку буковинських сіл»

изображение_viber_2020-01-15_16-23-44Буковинський край здавна славиться своїми природніми ресурсами. Так, природа щедро наділила саме Буковину чудовими краєвидами, захоплюючими дух видами Карпат, кришталево чистими гірськими річками, екологічно-чистим повітрям, неповторними природніми парками, заповідними зонами багатими на рідкісну флору і фауну.

Без перебільшення, сьогодні екологічний «зелений» туризм –  це не тільки перспективний бізнес, як засіб економічного порятунку села та його інфраструктури, а й ресурсний потенціал збереження його культурних, історичних, етнічних традицій.

З  13 по 31 січня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук з нагоди Року сільського туризму в Україні у рамках інформаційно-просвітницького проекту «Малі села – великі враження»  розгорнута книжково-ілюстративна викладка акцент  «Зелений» туризм як джерело розвитку буковинських сіл».

Дана тематична викладка представляє друковані видання з фондів обласної книгозбірні, що містять знані, а також  маловідомі туристичні «родзинки» сільських територій Буковини. Зокрема, нормативно-правові, довідкові, навчальні, методичні, науково-популярні, рекламно-інформаційні джерела, мапи, які сприятимуть науковому дослідженню, ефективному функціонуванню і розвитку сіл і селищ Чернівецької області, створенню нових брендових туристичних локацій.

Представлена тематична література буде цікавою фахівцям у галузі туризмознавства, підприємцям, науковцям, викладачам, краєзнавцям, екскурсоводам, завданням яких є збирання, накопичення матеріалів з питань краєзнавства, створення і популяризації туристичних еко-маршрутів,  приватних відпочинкових  садиб, буковинських культурних традицій – головних чинників успішного розвитку сільського «зеленого» туризму на Буковині.

.

 

изображение_viber_2020-01-15_16-23-44

 

 


Мобільне меню