Засідання Школи директорів ЦБС області на тему: «Бібліотеки в умовах об’єднаних територіальних громад»

DSC0504628 липня 2016 року на базі обласної книгозбірні відбулося засідання Школи директорів ЦБС області на тему: «Бібліотеки в умовах об’єднаних територіальних громад». Т. в. о. директора ЧОУНБ ім. М. Івасюка Наталія Філяк проінформувала присутніх про проектну діяльність бібліотек Чернівецької області. Про трансформацію мережі публічних бібліотек в умовах об’єднаних територіальних громад мову вела заступник директора з питань наукової роботи Марія Довгань. Роботу бібліотек Великокочурівської об’єднаної територіальної громади Сторожинецького району охарактеризувала директор ЦБС І. Лугина, а про роботу бібліотек Вижниччини в умовах децентралізації поділилася досвідом директор ЦРБ В. Білак.

Моніторинг показників діяльності бібліотечних закладів Буковини за І півріччя 2016 року провела завідувач науково-методичного відділу Тетяна Макарейчук.

На завершення засідання головний методист ЧОУНБ ім. М. Івасюка Алла Лупан надала рекомендації на тему: «Бібліотека та правова освіта: час нових підходів».


Мобільне меню