Засідання клубу «Дебют-Читання»

Ігор  nКожна зустріч у клубі «Дебют-Читання» – це очікувана і завжди однаково тепла атмосфера  спілкування щирих друзів і водночас – неповторна і унікальна, адже завжди – імпровізаційна. Твори, з якими знайомимося – абсолютно нові, теми і сюжети непередбачені, а часто учасники знайомлять і з новими  жанрами, у яких творять.

Цього разу гостею клубу була Олена Урсуляк, солістка Чернівецької обласної філармонії, колоратурне сопрано. У дуеті з Володимиром Каверіним, автором-виконавцем,  вони подарували  чудові романси, а Володимир  ще й сольно  представив нові власні твори «Життя продовжується» та «Я зрозумів…». Романс на сл. О. Блока «Співала дівчина у церковному хорі» став музичною ілюстрацією до теми духовної поезії Марії Звірід та Олени Логінової. Практично всі жанри літератури –  проза, поезія, одновірші, авторська пісня  звучали на нинішній зустрічі. Цікавою новелою, створеною за документальними свідченнями «Оберіг для хрещениці, або Третій між нами…», захопив Анатолій Томків. Історія гуцульської родини, яка незважаючи на репресії зберегла барельєф Т. Шевченка, дотичність до реалій зйомок фільму «Білий птах з чорною ознакою» у  неперевершеному  акторському  виконанні була  емоційно підсилена присутністю героїні новели Наталки Кушнір, яка показала присутнім  фото  з власного весілля, свідком на якому був актор  Іван Миколайчук.

Члени клубу ділилися не лише своїми творами, а і власними сокровенними спогадами про найрідніших: Діна Канюченко познайомила з творчістю батька Володимира Пугачова,  талановитого майстра слова, творчої людини, хоча за професією він не був письменником.  Галина Пелепюк-Мрихіна повернулася до теми однокласників у  віршах, написаних у співавторстві з М. Лядовською (співавтор книги «Люди з міста А») –  «Зупинка», «Супутники». А пісня М. Лядовської «Якби б всю правду знати наперед»  у чудовому виконанні Діни Канюченко  додала чарівливості до атмосфери ностальгії за шкільними роками, аури міста 80-х років.

  Художники А. Житарюк, Р. Рязанова, А. Томулець отримали особливий позитив від поезій Т. Боріної, присвят художникам: «Закоханий художник», «Джоконда».

По-справжньому магічно звучали поезія «Ватра тікає в небо» і новела «Маки» Іванни Стеф’юк.

Як завжди талановито, емоційно, яскраво читали вірші Аркадій Томулець,  Раїса Рєзанова. Добрим гумором  наповнена прозова замальовка з життя Лариси Хомич «Крива береза».

А барди Володимир Каверін, Олександр Мадей, Світлана Шаханова, Ігор Деменчук винесли «на  люди» свої нові авторські твори.

  • Ігор  n
  • Лена, Володя_n
  • Іванка, Саша Володя_n
  • Галя_n
  • барди _n
Ігор  n1 Лена, Володя_n2 Іванка, Саша Володя_n3 Галя_n4 барди _n5
wordpress slider by WOWSlider.com v6.1


Мобільне меню