Запрошуємо до Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії»

Тиждень поезії в Україні, який триває з 16 по 24 березня 2024 р., що охоплює дату святкування Всесвітнього дня поезії (21 березня), відбудеться вперше. Це гарна можливість відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни, адже поезія, як форма літератури, реагує на події найпершою.

Тема тижня поезії 2024 – ДІМ. Гаслом став рядок із вірша сучасної української поетки Ірини Шувалової – «Ріки незмінно течуть додому». Поняття «дім» для кожного українця і українки набуло щемкого й навіть сакрального значення. Дім для нас тепер про повертання і чекання, про безумовну віру в тих, хто за цей дім бореться. Дім – це світло, котре гріє, навіть, коли вас розділяють тисячі кілометрів. Дім – це чуття себе частиною чогось більшого, частиною родини. Дім – це Україна.

Із глибокою шаною і любов’ю до тих, хто береже й відвойовує наші доми, й до тих, хто за дім віддав найцінніше. Із гарячим серцем і полум’яною надією до тих, хто повернення додому чекає, в межах проведення «Національного тижня читання. Тижня поезії» 21 березня о 13:00 у відділі обслуговування користувачів (вул. Вірменська, 14) відбудуться читання військової поезії.

Запрошуємо всіх охочих до участі.


Мобільне меню