Заключний етап ІХ обласного благодійного фестивалю народної творчості «На крилах надії»

nakrylah26 червня 2016 року в рамках заключного етапу ІХ обласного благодійного фестивалю народної творчості  «На крилах надії» для людей з обмеженими фізичними можливостями  обласна книгозбірня провела  мистецьку зустріч «Окрилені словом» побратимів по перу в літературно-мистецькій вітальні «У родинному колі».  Мистецька зустріч «Окрилені словом» – це не лише свято поетичного слова, але й  добра нагода учасникам відчути себе рівними  у своєму праві на життя.

До початку засідання учасники літературно-мистецької вітальні «У родинному колі»  мали змогу познайомитися із книгами поетів-інвалідів, які були представлені на книжковій виставці «На крилах надії».

З вітальним словом виступив заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Кузьмич Мельничук, який побажав кожному учаснику фестивалю витримки, мужності, віри у світле майбутнє та успіхів в усіх справах.

Цьогорічна  зустріч була присвячена ювілярам, зокрема поету і драматургу, прозаїку і літературознавцю, публіцисту і історику, економісту і філософу – Івану Яковичу Франку з нагоди 150 роковин з дня його народження  та пам’яті великого майстра українського кіно Івану Миколайчуку  з нагоди 75-річчя від дня його народження.

На заході звучала власна поезія – найкоштовніший скарб учасників фестивалю: Наталії Лопуляк  смт. Глибока, Наталії  Бєлової з  м.Кіцманя, Ольги Горюк  з с.Вітрянка Сокирянського району, Вікторії Горбатової із  с.Грозинці Хотинського району, Євгена Познанського з  м.Києва, Орисі Курчак, яка представляла Чернівецьке  міське товариство «Мрія», Ніни Онофрей із с.Чорний Потік Заставнівського району. Багато поезій і музичних дарунків було присвячено українському солдату, зокрема пісня  «Ой жалю мій жалю» (муз. Оксани Славної на слова Віктора Бронюка) у виконанні лауреата Всеукраїнських та обласних конкурсів Анастасії Флорескул.

З вітальним словом виступив заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Кузьмич Мельничук, який побажав кожному учаснику фестивалю витримки, мужності, віри у світле майбутнє та успіхів в усіх справах.

У ході засідання потішили учасників та гостей фестивалю учасники театру пісні «Не будь байдужим» недільної школи храму Преподобної Параскеви Сербської, лауреати цьогорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу української пісні і кіно  «Миколайчук – Фест», театралізованим дійством із кіносценарію І.Миколайчука «Небилиці про Івана знайдені у мальованій скрині з написами». Зворушливо прозвучала  пісня на слова І.Франка «Час рікою пливе», яку виконали всі присутні в залі.

На завершення заходу присутніх тепло привітали Заслужений працівник культури України, письменниця, журналіст, начальник управління культури облдержадміністрації Віра Китайгородська та Заслужений діяч мистецтв України, член національної спілки журналістів України, відомий етнограф, фольклорист та дизайнер, директор УМЦК Буковини  Микола Шкрібляк, які вручили всім учасникам літературно-мистецької вітальні «У родинному колі» дипломи та цінні подарунки.

 

 

 


Мобільне меню