З нагоди 205-річчя від дня народження М.В.Гоголя працівники відділу абонемента підготували книжково-ілюстративну виставку “Ім’я моє після смерті буде щасливішим за мене…”.

01Серед видатних людей, які складають славу і гордість світової культури, належне місце посідає М.В.Гоголь. Для росіян він – Николай Васильевич, для українців – Микола Васильович, італійські друзі називали його – синьйор Нікколо, для людства він просто Гоголь, великий чародій слова, ясновидець, який мав дар проникати в таємницю душі людської.

Микола Гоголь для нас – знайомий незнайомець. Він називав себе містичним письменником. Дійсно, все його життя і його спадщина – суцільна таїна; творчість Гоголя привертає увагу багатьох поколінь науковців, але цей процес не вичерпав себе. Дискусії навколо творів майстра та його імені й досі тривають. І це закономірно, тому що Гоголь – справді “цілий світ”, великий і різнобарвний. Тож варто разом поринути в нього, спробувати “відчути його багатогранність і неповторну красу”.

З нагоди 205-річчя від дня народження М.В.Гоголя працівники відділу абонемента підготували книжково-ілюстративну виставку “Ім’я моє після смерті буде щасливішим за мене…”. На виставці представлена різнопланова література: про життєвий і творчий шлях М.В.Гоголя, твори самого автора, документи, що стосуються теми “Микола Гоголь і Буковина”, збірник опер за творами Гоголя “Тарас Бульба”, “Майская ночь”, “Сорочинская ярмарка”, “Ніч перед Різдвом”. Запрошуємо всіх бажаючих і небайдужих до творчості великого письменника.

З виставкою можна ознайомитись в приміщенні ЧОУНБ ім. М.Івасюка, відділ абонемента, I поверх.