З кейсу «Чернівці та чернівчани у часі»

У рамках реалізації Міжнародного проєкту «Фредерик Кіслер –  художник, архітектор, візіонер» ЧОУНБ ім. М. Івасюка отримала в дарунок цінне рідкісне видання, яке у великому обсязі репрезентує життя і творчість всесвітньо відомого чернівчанина.

Friedrich Kiesler. Architekt. Künstler. Visionär / hrsg.: G. Zillner, P. Bogner, D. Bogner. – Munchen ; London ; New York : Prestel, 2017. – 240 s. – Нім. мовою.

Ця книга надійшла від Петера Боґнера, директора Міжнародної фундації імені  Фредерика та Ліліан Кіслер (Відень, Австрія), та  урочисто передана від його імені Світланою Біленковою, кандидаткою мистецтвознавства, доценткою КНУБА, координаторкою міжнародного проєкту і давньою партнеркою нашої книгозбірні.

Як унікальний мультимитець, народжений на чернівецькій землі, Фредерик Якуб (у майбутньому Фредерик Джон Кіслер) залишив світові свою надзвичайно цінну творчу спадщину, яка на сьогодні виглядає вершиною архітектурної та мистецько-дизайнерської думки ХХ сторіччя і надалі потребує глибокого вивчення, аналізу, популяризації.

Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук пропонує віртуальне знайомство з цим унікальним виданням про життя і творчість Фредерика Кіслера як мультимитця-авангардиста, ідейного натхненника європейського модерну.

Книга є доступною широкому колу користувачів і буде особливо цікавою науковцям-мистецтвознавцям, архітекторам, художникам, дизайнерам, краєзнавцям-дослідникам, культурологам, фахівцям у галузі збереження культурної спадщини, екскурсоводам, респектабельній творчій молоді.


Мобільне меню