Ювілейна виставка-персоналія «Земне та небесне В. А. Моцарта»

127 січня 2016 року виповнюється  260 років від дня народження австрійського композитора Вольфганга Амадея Моцарта.

Його ім’я належить до  ряду величних геніїв світового музичного мистецтва. Творчість митця глибоко гуманістична – сповнена великої любові до життя, до людини, невичерпною вірою в  світлі ідеали, багатство духовного світу. При цьому краса та пластичність мелодій бере свій початок в народній творчості, що робить його музику вічною.

  У багатьох музичних жанрах він виступав з новими пропозиціями, що згодом стало характерною рисою цього жанру. Це дало змогу  вважати Моцарта реформатором музичного мистецтва. 

Життя Вольфгана Моцарта  коротке, але дивовижне та незвичайне. Його яскраве обдарування, щедрий талант, постійний творчий запал дали надзвичайні, єдині в своєму роді результати. За 36 прожитих років він написав 50 симфоній, 19 опер, сонати, концерти, квартети, квінтети, реквієм та багато творів інших жанрів.

З нагоди ювілею великого композитора та піаніста у відділі мистецтв   діє  ювілейна виставка-персоналія “Земне та небесне В. А. Моцарта”. На ній представлені друковані, нотні видання та  електронні носії, що висвітлюють життєвий та творчий шлях геніального митця.

Запрошуємо  всіх шанувальників творчості великого композитора до ознайомлення.

 

 

1