Ювілейна книжкова виставка «Володимир Винниченко: портрет на тлі епохи»

P721033626 липня громадськість України відзначатиме 135-річчя від дня народження  українського прозаїка, драматурга, політика, громадського діяча, художника Володимира Кириловича Винниченка.

 «Більш суперечливої постаті в українській літературі ХХ століття важко знайти», − так говорив про нього літературознавець Володимир Панченко.

Володимир Винниченко – перший письменник новітньої української прози, перший революціонер, перший прем’єр-міністр України. У часи революційних подій був автором майже всіх декларацій і законодавчих актів УНР. Саме він проголосив І Універсал та Декларацію Генерального секретаріату у 1917 році. На початку 20-х рр. емігрував до Європи, де продовжував займатися літературною та громадською діяльністю.

Літературна спадщина  Володимира Винниченка −  золотий фонд України. Він − автор першого українського фантастичного роману «Сонячна машина». Також його перу належать багато оповідань, драматичних та публіцистичних творів. Один з небагатьох, хто в надзвичайно складній суспільній ситуації мав власну позицію, своє бачення політичних перспектив, орієнтирів та засобів досягнення головної мети – здобуття державності українського народу.

   З цієї нагоди  відділ обслуговування користувачів підготував  ювілейну книжкову виставку «Володимир Винниченко: портрет на тлі епохи». До уваги відвідувачів представлені видання художніх творів письменника, література, присвячена його політичній та громадській діяльності, літературознавчі розвідки та статті з періодики. Запропонована література дасть змогу читачам відкрити для себе Володимира Винниченка як непересічну історичну постать та неординарного письменника.

Будемо раді зустрічі з Вами!

Термін дії виставки  21-31  липня 2015 року (ІІ поверх, ВОК). 

  • P7210329
  • P7210331
  • P7210337
P72103291 P72103312 P72103373
jQuery Video Gallery by WOWSlider.com v5.0