Ювілейна книжкова викладка-присвята «Науковець-економіст європейського виміру»

IMG-5c7ad8d7adfe3d64e25c687eeab804d9-VЗ  14 по 28 лютого у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук у рамках інформаційно-просвітницького проєкту «Відомі економісти Буковини ХІХ – ХХІ століть» та з нагоди 80-річчя від дня народження Ігоря Школи, заслуженого діяча науки і техніки України, Дійсного і Почесного члена АН ВШУ, академіка ІАНУ, доктора економічних наук, професора, розгорнута ювілейна книжкова викладка-присвята  «Науковець-економіст європейського виміру».

Дана викладка представляє друковані видання з бібліотечних фондів ЧОУНБ ім. М. Івасюка, які містять біографічні дані, ряд наукових та  навчальних посібників, підручників, автором, співавтором, науковим керівником, рецензентом або редактором яких був Ігор Школа.

Науковий шлях у Чернівцях Ігор Школа почав у 1989 році на посаді завідувача кафедри міжнародної економіки ЧДУ ім. Юрія Федьковича. З 2000 року очолював кафедру економіки підприємництва та менеджменту ЧТЕІ КНТЕУ. З 2003 року обіймав посаду заступника директора з наукової, науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків. За цей період створив власну наукову школу – «кузню» нової генерації вчених. Його наукова спадщина (понад 300 наукових праць) – це економічні дослідження, що сьогодні надзвичайно актуальні та  дієздатні.

За роки своєї наукової діяльності дослідив чимало проблем, що пов’язані із  взаємодією комплексної оцінки речових та особистих факторів виробництва, формами регіонального розвитку, міжнародними економічними відносинами та становленням і розвитком туристичної індустрії в Україні. В коло його наукових інтересів також входили дослідження світових трансформаційних процесів і активізація досліджень глобалістики в Україні.

Представлена література буде цікавою економістам, науковцям, викладачам економічних дисциплін,  студентам, аспірантам, широкому колу читачів, котрі вивчають та досліджують проблеми економічних трансформацій на глобальному і національному рівнях.

 

IMG-5c7ad8d7adfe3d64e25c687eeab804d9-V

 

 


Мобільне меню