Ювілей Елеонори Скіпор

обложка6 лютого відзначила свій 60-й день народження знана в краї фольклористка, громадська діячка, членкиня спілки журналістів України Елеонора Скіпор.

У її творчому доробку десятки книг та понад 2000 публікацій у майже 100 різних друкованих виданнях України, Румунії та Молдови. Своєю кропіткою працею письменниця збирає маловідомі сторінки про відомих людей багатонаціональної Сторожинеччини, а також залучає до творчості молоде покоління.

У публіцистиці ювілярка дебютувала 1967 року дописом у газеті «Zorile Bucovinei», а в даний час тісно співпрацює з газетами «Libertatea cuvantului», «Відродження», «Рідний край», «Gazeta de Herta», «Освіта Буковини», «Новий день» та ін.

Елеонора Тодорівна нагороджена дипломом переможця II ступеня VII конкурсу ім. Мирона Утриска за книги «Від щирого серця», «Дивовижний світ поезій» та дипломом II ступеня VIII конкурсу ім. Мирона Утриска за книги «Життя, присвячене служінню святому алтарю», «Мерцишор», «Божий храм», премією ім. Ольги Кобилянської в номінації «Художня література» Глибоцької районної державної адміністрації та районної ради за 2013 рік.

До ювілею письменниці відділ документів іноземними мовами підготував краєзнавчий нарис «З буковинського джерела», у якому представлено творче надбання Елеонори Скіпор, що зберігається у фондах нашої бібліотеки.

 

  • 1
  • 2
11 22
full screen slider by WOWSlider.com v6.1

 


Мобільне меню