Європа багатомовна, єдина, близька

IMG-1540Мовна різноманітність є інструментом для досягнення більшого міжкультурного розуміння та ключовою складовою багатої культурної спадщини нашого континенту. Ось чому 800 мільйонів європейців заохочують вивчати якомога більше іноземних мов у будь-якому віці.

Святкування Європейського дня мов розпочалося у 2001 році, коли воно було одним із найважливіших моментів Європейського року мов. Комітет міністрів Ради Європи вирішив, що цей день буде відзначатися щороку для сприяння багатомовності.

В Україні Європейський день мов було організовано мережею Національних інститутів культури Європейського Союзу (EUNIC).

З нагоди відзначення Європейського дня мов у відділі обслуговування користувачів можна ознайомитись з літературою на тему: «Європа багатомовна, єдина, близька». На виставці представлено документи з фондів обласної книгозбірні: підручники та самовчителі з вивчення іноземних мов, словники, довідкові видання, розмовники. Для пошуку інших видань даної тематики радимо скористатися електронними ресурсами бібліотеки за посиланням:  http://176.120.37.183/cgi-bin/irbis64r_12/cgiirbis_64.exe?LNG=uk&C21COM=F&I21DBN=GENCAT&P21DBN=GENCAT&S21FMT=&S21ALL=&Z21ID=&S21CNR=10, а також  традиційними картковими каталогами.

IMG-1540

 


Мобільне меню