«Якщо у жінки крила Пегаса»

изображение_viber_2021-03-05_11-36-49Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня презентує книжково-ілюстративну викладку «Якщо у жінки крила Пегаса… або Портрет успішної українки».

На читача чекає добірка тематичних друкованих документів з бібліотечного фонду нашої книгозбірні про сучасних українок, що досягли приголомшливого успіху в особистому і діловому житті. Це – історії, повні натхнення, про силу духу та любов, незважаючи на будь-які перешкоди: фізичні чи психологічні.

Користувачу представлені нові видання про сучасних розумних і успішних бізнес-леді, котрі управляють компаніями, надихають своїми вчинками тисячі людей. При цьому вони залишаються люблячими дружинами і турботливими матусями. Героїні українського бізнесу не виправдовують свої невдачі обставинами, а шукають і знаходять можливості. Книги про талановитих у всіх сенсах українських жінок  – це особисті історії, що надихають, бо наповнені сюрпризами і навіть сенсаціями.

Наш край може пишатися чималою когортою успішних і однозначно щасливих жінок, що в усі часи достойно возвеличували Буковину. Медицина, наука, освіта, письменництво, підприємництво, волонтерство і доброчинність, мистецтво і культура – ось де переважає нова генерація жінок-буковинок.

У переддень свята колектив ЧОУНБ ім. Михайла Івасюка вітає усіх буковинок та  бажає здоров’я, миру, гідності, віри і здійснення свого покликання у сучасному світі. Хай щастить вам, дорогі жінки, на всіх перехрестях вашої життєвої дороги!

изображение_viber_2021-03-05_11-36-49

 


Мобільне меню