Як відбудувати зруйновану війною країну та перетворити її на світового лідера

Книжковий фонд відділу документів з економічних, технічних та природничих наук нещодавно поповнився щедрим дарунком від наших читачів-інтелектуалів – новим виданням Чалмерса Джонсона  із серії «Історія економічних див» видавництва «Наш Формат».

Буфер обмена01Джонсон Чалмерс. Японське економічне диво. Як професійна влада та бізнес збудували провідну економіку світу / Чалмерс Джонсон ; пер. з англ. Роман Клочко. – Київ : Наш Формат, 2022. – 456 с. –  (Серія «Історія економічних див»).
Чалмерс Джонсон (1931–2010) – почесний професор Каліфорнійського університету в Сан-Дієго. Воював у Корейській війні, працював консультантом ЦРУ, був президентом і співзасновником Інституту дослідження японської політики.  У книзі показує, що японське «диво» було цілком рукотворним і гарно спланованим. Автор посвячує читача в роботу мозкового центру економічних реформ – Міністерства міжнародної торгівлі та промисловості Японії. Саме там, за зачиненими дверима, влада та бізнес разом виробляли стратегічні рішення, що вплинули на міжнародний успіх Mitsubishi Heavy Industries, Toyota Motor Corporation, Sony Corporation тощо. Замість чекати на «диво», японці його проєктували й планомірно втілювали в життя. Україні слід вивчити цей урок. Книга розкриває справжні закулісні механізми економічного розвитку, про які не пишуть у підручниках з економіки.

Сподіваємося, що ця книга, як і інші, обов’язково знайде свого читача і буде корисною всім, хто прагне відбудувати зруйновану війною країну і перетворити її на світового лідера за прикладом Японії.

Хочете знати більше? Тоді Вам до нашої книгозбірні за адресою: м. Чернівці вул. Ольги Кобилянської, 47 (ІІІ поверх).


Мобільне меню