Виставки-панорами «Буковина мандрівнича – місце побачення» та «Таємниці ховаються в Українських Карпатах. Гірський та спортивний туризм»

1 22017 – Міжнародний рік сталого розвитку туризму в інтересах розвитку (проголошено ООН), в рамках якого у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук з 18 січня  по 01 лютого 2017 р. відкрито книжково-ілюстративні виставки-панорами «Буковина мандрівнича – місце побачення» та «Таємниці ховаються в Українських Карпатах. Гірський та спортивний туризм».

Користувачам представлено чималу кількість тематичної  наукової, учбової, довідкової та рекламної друкованої інформації краєзнавчого характеру з фондів Чернівецької ОУНБ ім. М. Івасюка.

Запропонована література змістовно розкриває усі принади буковинського краю, його столиці – Чернівців, та Карпатських гір, які можуть приваблювати мандрівників та туристів. Також на виставці представлені цікаві екскурсійні маршрути вихідного дня, які стануть у пригоді сім’ям із дітьми та розраховані на невеликий бюджет родини. Охочих до активного відпочинку зацікавлять екскурсійні маршрути – спелеотуризм, водний  туризм, велотуризм, автотур.

Виставка розрахована на всі категорії користувачів, які полюбляють мандрівки та подорожі Буковиною та Українськими Карпатами.

 1
  2


Мобільне меню