Виставка-репортаж «Майдан у книгах»

IMG_20200218_103020Щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11.02.2015 р. № 69/2015 відзначається День Героїв Небесної Сотні, з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

«Герої не вмирають!» – саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів і дочок. Тих, хто загинув за свою країну, за свій народ, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. За цю перемогу заплачено високу ціну – понад сто життів. Їх назвали Небесною Сотнею – героїв, які загинули в Києві на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській. Для українців – це найголовніша та найвпливовіша сотня.

До Дня Героїв Небесної Сотні працівниками відділу обслуговування користувачів підготовлено виставку-репортаж «Майдан у книгах». Революція гідності – це подія, що розділила історію нашої країни на ДО та ПІСЛЯ. Криваві протести народу задля кращої долі, які назвали Євромайданом, назавжди залишили слід в історії. Осторонь цих подій не залишилися й українські письменники та журналісти. У видавництвах країни вийшли твори про Майдан різноманітних жанрів: спогади та щоденники учасників протистояння, хроніки соціальних мереж, художні романи та есе, вірші та фото щоденники, які представлені до уваги користувачів.

Експонуватиметься виставка-репортаж «Майдан у книгах» у читальному залі до кінця лютого.

 

IMG_20200218_103020

 

 


Comments are closed.