Виставка однієї книги із циклу «Буковинське село на книжкових сторінках»

1Палій В. Історіяі села Вікно у фактах, документах і спогадах / Василь Палій, Віталій Палій.- Чернівці : Наші книги, 2018. – 720с.

Це пам’ятна книга… Тут ти зустрінеш імена та світлини із зображенням своїх близьких і далеких родичів чи просто знайомих, довідаєшся про те, як вони жили та чим займалися, тут, задля пізнання минулого, у якому пройшло життя не одного покоління твоїх предків, ти зможеш перенестися в глиб віків, щоб побачити: ‘їхнє непросте життя у всі часи було сповнене високої духовності, поваги до пращурів і любові до рідної землі, саме ними закладалися підвалини моральності та формувалися багатовікові традиції, за якими нині живуть нащадки.

Вперше за багато років досліджень вікнянської давнини та видання книг на цю тематику зроблено спробу за рахунок великої кількості зібраного, опрацьованого і багато ілюстрованого матеріалу заглянути не тільки у сиву, спопелену віками давнину, але й подивитися на недавно відшумілі та відомі події з іншого ракурсу, згадати тих, хто творив цю неповторну красу нашого села, до якої хочеться повертатися, де завжди вміли жити і давали жити іншим


Comments are closed.