Виставка однієї книги «Історія України» Івана Крип’якевича

IMG_1155До 135-річчя від дня народження історика, археографа, педагога, журналіста, публіциста, редактора, громадського, культурного та освітнього діяча в читальному залі – виставка однієї книги «Історія України». У науковому світі І. Крип’якевич відомий насамперед як дослідник та видавець джерел і автор побудованих на їхньому підґрунті студій, однак широке громадське визнання принесли йому підручники, синтетичні огляди основних проблем національної історії, а також науково-популярні праці.

У книзі відомого історика, академіка АН УРСР Івана Петровича Крип’якевича викладена історія української землі від доісторичних часів до 1910 р. Висвітлено питання розвитку господарства, ремесел, торгівлі, суспільно-політичного устрою, культури, освіти, мистецтва, письменства, науки. Описані стосунки із сусідніми країнами, умови формування громадсько-політичної думки, державності, розквіт і занепад княжої, а пізніше й козацької держави, розвиток національної самобутності та свідомості. Книга буде цікавою для наукових працівників, викладачів, студентів, вчителів та учнів загальноосвітніх шкіл, усіх, хто цікавиться вітчизняною історією.

Існує величезний інтерес до історичного коріння нашого народу, до його героїчної боротьби за волю, за право бути господарем на власній землі. Якоюсь мірою цю спрагу задовольнить ця книга.

IMG_1154

 


Мобільне меню