Виставка художніх робіт «Всесвіт думок Миколи Бабюка»

13 травня 2017 року о 15 годині в рамках проекту «Звичайні люди незвичайного міста»  у відділі мистецтв відбудеться  презентація виставки художніх робіт   «Всесвіт думок Миколи Бабюка».

Микола Бабюк – багаторічний учасник арт-студії «Музеум», яка діє під керівництвом Олени Михайленко, член громадської організації молодих художників «Art Nuova», учасник  багатьох міжнародних та  всеукраїнських виставок, конкурсів, арт-фестивалів та  пленерів (всього близько двадцяти).

Митець цікавиться історією українського народу від часів Трипілля,  глибоко вивчає історію давніх часів різних народів, їх культуру та традиції, захоплюється цим. Усі свої роздуми та переконання відображає в живописних роботах з відповідними тематичними композиціями. Кожна художня робота  несе в собі філософське розуміння світу, власне  сприйняття та ставлення до навколишнього оточення,  додає нам усім авторського настрою на позитивні зміни в кожному з нас та рішучі поступи на шляху розуміння та саморозвитку.

В імпрезі звучатимуть музичні композиції у виконанні солістки обласної філармонії Лілії Холоменюк. Поетичного настрою додасть молода плеяда поетів міста Чернівці.

Запрошуємо  поціновувачів творчості Миколи Бабюка розділити приємну годину спілкування з мистецтвом.


Мобільне меню