Виставка актуальної книги

23224526_1963109187344005_2086062159_oЗ 02 по 30 листопада у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук на виставці  актуальної книги можна ознайомитися з навчальним посібником: Лебедев М. М. Менеджмент утримання багатоквартирних будинків (Абетка управителя) : навч. посіб. / М. М. Лебедев, Р. Є. Агарян, К. Є. Мухіна. – Київ, 2015. – 452 с.

Житло є одним із головних інструментів досягнення соціальних цілей суспільства найширшого спектра. Уряд кожної країни ставить перед собою завдання впливу на соціальну структуру населення. І тому житловий сектор є безпомилковим індикатором успішності державної політики. На порядку денному України в умовах пошуку основ самоврядування виникла нагальна проблема реформування і розвитку всього житлово-комунального господарства з метою підвищення ефективності та надійності  його функціонування, поліпшення якості житлово-комунальних послуг з одночасним зниженням нераціональних витрат. Зараз вже є перші паростки реального народного самоврядування в житловій сфері. Це – більше 8000 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і їх асоціацій, будинкові, квартальні і вуличні комітети.

Реформа житлового сектора має найважливіше значення для успіху загальноекономічних структурних перетворень.

На основі теорії управління в посібнику розглянуті правові, організаційні, технічні, технологічні, екологічні, економічні та управлінські аспекти утримання багатоквартирних будинків. Наведена класифікація житлових і громадських будівель, параметри їх експлуатаційних якостей, нормативні вимоги до будівель та до претендентів на посаду управителя. Значним доповненням є додатки договорів, актів та прикінцевий список рекомендованої літератури.

Книга призначена для студентів вузів відповідного профілю. Вона стане у пригоді управителям, керуючим справами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, головам житлово-будівельних кооперативів, працівникам житлово-експлуатаційних та комунальних організацій і працівникам органів місцевого самоврядування.

 

23224526_1963109187344005_2086062159_o

 

 


Comments are closed.