Виставка: «25 – час науково-технічних та економічних інновацій в Україні»

P8170269 - копияЗ 18 по 28 серпня 2016 р. у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута ювілейна книжково-ілюстративна виставка присвячена 25-ї річниці Незалежності України: «25 – час науково-технічних та економічних інновацій в Україні».

Користувачам пропонується більше 50-ти примірників науково-технічної, аналітичної та оглядової інформації з бібліотечних фондів ЧОУНБ про  здобутки, перетворення, досягнення та перспективи в усіх сферах  науково-технічного та економічного розвитку України, що відбуваються  протягом 25 років нашої Незалежності.

Серед енциклопедичних, наукових, довідникових та науково-популярних видань широко представлені друковані видання авторів – наукової еліти Буковини, а саме: Школи І. М., Буркута І. Г., Кияка В. Ф., Євдокименко В. К., Сидір В. І., Лопатинського Ю. М., Бикової Н. В. та інших.

Також користувачам для огляду представлені колективні видання: аналітичні доповіді Національного інституту стратегічних досліджень, наукові журнали Академії наук України «Наука та інновації» та «Винахідник і раціоналізатор. Наука і техніка», науково-популярний журнал Товариства «Знання» України «Наука і суспільство», всесвітньо відомий аналітичний журнал «FORBES- Україна».

Ювілейна книжково-ілюстративна виставка буде цікавою всім, хто досліджує історію  та хід реформ в Незалежній Україні, не байдуже ставиться до подолання кризових явищ та перспектив розвитку нашої економіки, пріоритетних галузей промисловості, соціального та інтелектуального розвитку українського суспільства.

  • P8170266
  • P8170269
P81702661 P81702692
slider by WOWSlider.com v6.1


Мобільне меню