Високоліття Богдана Мельничука (до 85-річчя знаного науковця-філолога, літературознавця, письменника, педагога)

IMG_20220221_111310Цими днями поважних 85 років виповнилося авторитетному науковцю-філологу, письменнику, патріарху українського літературознавства, педагогу, доктору філологічних наук,  професору Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича,  заслуженому працівнику освіти, громадсько-культурному діячеві, краєзнавцю, давньому та вірному другові нашої книгозбірні, учасникові чисельних заходів, презентацій, урочистих подій Богданові Івановичу Мельничуку (19.02.1937).

Щиро бажаємо шановному ювілярові міцного здоров’я, творчої наснаги, невгамовності науковця, активного довголіття та всіляких гараздів! З роси і води! Многая літа!

Обласна книгозбірня у співпраці з донькою Ярославою Мельничук підготували бібліографічне видання, присвячене життю та діяльності літературознавця: Богдан Мельничук : біобібліогр. покажч. / авт.-упоряд.: Я. Мельничук, О. Гаврилюк ; Чернів.обл. універс. наук. б-ка ім. М. Івасюка. – Чернівці : Букрек,2020. – 264 с. – (Серія «Науковці Буковини»), яке адресовано літературознавцям, учителям та викладачам навчальних закладів, краєзнавцям, музейним працівникам, бібліотекарям та студентам.

Микола Ільницький, член-кореспондент Національної академії наук, України, в передмові до видання написав: «…прокладено свою борозну, засіяно своє зерно. І все це знайшло свій відбиток у такому мовчазному і незворушному дзеркалі, як бібліографічний покажчик».

Запрошуємо ознайомитися детальніше з електронною версією бібліографічного покажчика, в якому зібрано інформацію про життя, творчий шлях та наукові досягнення Богдана Мельничука за посиланням:  http://surl.li/bkscq.


Мобільне меню