Вулична акція «Світ знань»

IMG_0551

Ось і промайнула безтурботна літня пора… Почалися насичені новими подіями, новими враженнями та новими здобутими знаннями дні. Особливо відчутні ці зміни в житті старшокласників та студентів, перед якими відкривається світла дорога в поки що незвіданий, але такий манливий світ знань на шляху до нової професії. Але не забувайте, що вся мудрість віків, багатьох поколінь вміщена в книгах, без яких не може обійтися жодна поважаюча себе людина. Книга стане вашим незмінним помічником та порадником в здобутті знань, а бібліотекарі будуть вашими провідниками на цьому шляху.

 Саме тому працівники бібліотеки вирішили вийти до своїх потенційних користувачів і розкрити хоча б маленьку часточку тих скарбів, які знаходяться у стінах нашої книгозбірні, на вуличній акції «Світ знань», яка відбулась 8 вересня о 14.30 год.

 Мета акції – розкрити перед студентами-першокурсниками широке розмаїття наших книжкових,  періодичних і аудіовізуальних фондів та електронних ресурсів, допомогти здобути потрібні знання, поділитися з кожним саме тією інформацією, яка потрібна особисто йому. Адже, тільки так молода людина зможе самореалізуватися, стати фахівцем своєї справи і знайти достойне місце в житті.

 Перед студентами розкрили часточку своїх фондів провідні структурні підрозділи бібліотеки. Зокрема, відділ абонемента щедро поділився новинками української сучасної книги; відділ обслуговування користувачів розкрив розмаїття періодичних видань, якими багата наша книгозбірня; відділ наукової інформації та бібліографії допоміг в підборі необхідної літератури за допомогою бібліографічних посібників, довідників та енциклопедій;  все багатство літератури про рідний край, про визначних земляків Буковини представив відділ краєзнавства. Цікаву виставку під назвою «З Україною в серці» підготував відділ зберігання та реставрації бібліотечних фондів. На ній – книги, подаровані бібліотеці представниками нашої діаспори, які проживають за межами України. Молоді, завзяті і креативні працівники відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів запропонували цілий спектр додаткових платних послуг, які можна отримати в бібліотеці. Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук розкрив свої фонди, показавши галузеві підручники та навчальні посібники, які нещодавно надійшли до відділу.

 Працівники відділу мистецтв також поділилися новинками, серед яких є і навчальні посібники даного профілю.

 Під час заходу діяла акція «Запишись в бібліотеку безкоштовно», завдяки якій багато щасливчиків стали користувачами бібліотеки та влилися в дружню чисельну бібліотечну родину!

  • IMG_0535
  • IMG_0556
  • IMG_0537
  • IMG_0544
  • IMG_0551
IMG_05351 IMG_05562 IMG_05373 IMG_05444 IMG_05515
jQuery Video Gallery by WOWSlider.com v5.0

 


Мобільне меню