Влітку готувати – суцільне задоволення!

От і довгоочікуване літо! А з ним – полуниці, черешні, абрикоси, кабачки, огірки, редиска, молода картопля, кріп, пір’я зеленої цибулі тощо! Ці продукти відтворювали на своїх картинах художники, їм навіть присвячували поетичні твори поети, отож ми маємо продукти для натхненної творчості і на кухні.

У відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута книжково-ілюстративна викладка-пропозиція «Твоє літнє меню – скарбниця вітамінів і розмаїття смаків», що складається з тематичних друкованих видань, які зберігаються у бібліотечному фонді книгозбірні та доступні читачеві. Серед них – довідкові та науково-популярні видання, збірки рецептур, навчальні посібники та тематичні періодичні видання від професіоналів кулінарної справи і відомих фуд-блогерів. Окрім класичних і добре відомих страв, пропонуємо зануритися у рецепти приготування літніх страв для тих, хто дотримується здорового харчування, кулінарних експериментаторів, для гурманів – унікальні авторські рецепти.

Готуйте з любов’ю і ваша родина буде у захваті!

Викладка діятиме з 27 червня по 10 липня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук (ІІІ поверх).


Мобільне меню