Виставка «Виробничий потенціал України: проблеми та перспективи інноваційно-інвестиційного розвитку»

IMG_5103З 12 листопада 2014 року у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук діє розгорнута тематична книжкова виставка «Виробничий потенціал України: проблеми та перспективи інноваційно-інвестиційного розвитку».

 До уваги користувачів представлено 50 примірників актуальних науково-аналітичних видань, навчальних посібників, підручників, довідників, матеріалів збірників наукових праць та науково-практичних конференцій,  журнальних статей, в яких проаналізовано сучасний стан і можливості ефективного використання інноваційно-інвестиційного потенціалу промисловості, визначено напрями державної політики підтримки розвитку інноваційних технологій на виробничих підприємствах у різних регіонах України.

Запропоновані видання розраховані на економістів, науковців,  державних службовців, які займаються  пріоритетними напрямами  інноваційно-інвестиційного розвитку виробництва та модернізації промислової інфраструктури Буковини, а також викладачів і студентів економічних спеціальностей вищих учбових закладів.

Виставка діятиме з 12 по 27 листопада 2014 року у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук за адресою:  
м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 47 (ІІІ поверх, контакти: 52-50-48).

  • IMG_5103
  • IMG_5105
  • IMG_5107
IMG_51031 IMG_51052 IMG_51073
jQuery Video Gallery by WOWSlider.com v5.0