Виставка-порада “Цікава книга поряд” та буктрейлер за твором А. де Сент-Екзюпері “Маленький принц”.

f2F-GIKkBBA“Вчасно прочитана книга – величезний успіх.
Вона здатна змінити життя, як не змінить її
кращий друг і наставник.”
Павленко П.

 

 

 

Те, що книга – джерело знань, сьогодні знають навіть наймолодші читачі. Але, крім цього, книга є “Унікальним засобом самовираження, просвіти й комунікації”. Так заявляє Генеральний директор ЮНЕСКО Коітіро Мацуурі у своєму посланні з приводу Всесвітнього дня книги і авторського права, яке відзначається 23 квітня. 15 листопада 1995 р. Генеральна конференція ЮНЕСКО обрала цю дату з огляду на її символічність для світової літератури. Адже саме цього дня 1616 року померли Сервантес і де ля Вега, народилися Моріс Дрюон і Володимир Набоков. З 1996 року цю дату відзначають щорічно.

Традиція святкування Дня книжки народилася у Каталонії, де 23 квітня на День Юрія традиційно дарували троянду за кожну куплену книжку. Нині Всесвітній день книги й авторського права святкують у 190 країнах світу.

Успіх Всесвітнього дня книги і авторського права залежить, в першу чергу від підтримки з боку всіх зацікавлених сторін – авторів, видавців, педагогів, бібліотекарів, громадських діячів і приватних осіб.

З цієї нагоди та з метою популяризації книги працівники відділу абонемента підготували виставку-пораду “Цікава книга поряд”. На виставці представлена різнопланова література: художня , історична, з питань психології. Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись з виставкою в приміщенні ЧОУНБ ім. М.Івасюка, відділ абонемента, I поверх.


Мобільне меню