Виставка “Національна екологічна політика: стан та перспективи її реалізації в Україні»

IMG_6246З 15 до 30 січня  2015 року у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнуто  тематичну книжкову виставку “Національна екологічна політика: стан та перспективи її реалізації в Україні».

Стратегічною метою національної екологічної політики є стабілізація і поліпшення стану навколишнього природного середовища України шляхом поетапного досягнення її цілей. Вона декларує гарантування екологічно безпечного природного середовища для життя  і здоров’я населення та впровадження екологічно збалансованої системи природокористування.

  Увазі користувачів пропонуються книжкові та журнальні видання, які розкривають умови та чинники  забезпечення ефективної державної екологічної політики.

 Цікавими для читачів будуть періодичні видання «Агроекологічний журнал», «Держава та регіони», «Екологічний вісник», «Землевпорядний вісник», «Підприємництво, господарство і право», в яких друкуються  статті щодо пошуку та обґрунтування ефективних засобів протидії  несприятливим природним і техногенним явищам та процесам.  Матеріали книжкової виставки задовольнять потреби екологів, економістів-практиків, студентів вузів екологічного напряму, усіх, хто не байдужий до проблем сучасної екології.

Виставка діятиме до 30 січня 2015 року.

Адреса: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 47 (ІІІ поверх).

  • IMG_6246
  • IMG_6247
IMG_62461 IMG_62472
jQuery Video Gallery by WOWSlider.com v5.0