Виставка до 125-річчя від дня народження українського композитора, педагога, музично-громадського діяча Л.М. Ревуцького.

01sВідділ мистецтв Чернівецької обласної наукової бібліотеки ім. М.Івасюка підготував виставку до 125-річчя від дня народження українського композитора, педагога, музично-громадського діяча. 

На виставці представлені друковані і нотні видання, серед яких:

Видатні постаті в історії України ХХ ст..: Короткі біографічні нариси: Довід. вид. / В. І. Гусєв (кер. кол. авт.), О. В. Даниленко, Л. В.Іваницька та ін.- К.: Вища шк.., 2011.- 391с.
В цьому виданні висвітлюється життєвий та творчий шлях Лева Ревуцького – видатного українського композитора, педагога, музично – громадський діяча.

Горюхіна Н. Симфонізм Л.Ревуцького .- К., 1965.- 78с..
У цій книжці автор зупиняється на деяких особливостях стилю симфонічного надбання видатного українського радянського композитора Л.М. Ревуцького. Про яскравий національний характер його музики – явище оригінальне, самобутнє, що увібрало в себе і традиції класиків, і індивідуальне творче начало. Спосіб активного розвитку тематичного матеріалу, процес народження художніх образів становлять головний зміст поняття “Симфонізм”. Аналізові рис симфонізму Ревуцького й присвячена ця брошура.

Виставка буде діяти з 9 по 26 лютого 2014 року.