Віртуальні презентації

Олександр Ірванець: різнобарвна індивідуальність творчості

Олександр Васильович Ірванець – поет, прозаїк, есеїст, перекладач, драматург, відомий Facebook-блоґер. Є членом українського і білоркського ПЕН-клубів.


 

Зінаїда Тулуб: шлях крізь пекло 

Зінаїда Тулуб (1890-1964) – письменниця, внесок якої в розвиток сучасної української літератури досить вагомий, народилася 28 листопада 1890 р. в Києві у надзвичайно інтелігентній та освіченій родині, яка мала козацьке коріння.


 

Дара Корній: містичні історії із життя

Дара Корній (справжнє ім’я Мирослава Іванівна Замойська) є однією з найвідоміших авторок українського фентезі. В її історіях переплітається містика, історія, психологія, культурологія.


 

«Літературний світ Оксани Забужко»

Оксана Стефанівна Забужко – українська письменниця, есеїстка і публічна інтелектуалка, лауреатка Національної премії України імені Тараса Шевченка, багатьох українських та міжнародних літературних премій.


 

«Реальні історії від Світлани Талан»

Світлана Талан — українська письменниця, член Національної спілки письменників України, авторка багатьох творів, відомих в Україні та за її межами (Канада, Казахстан, Росія, Білорусь).


 

«Хвилююче слово Пророка»

(до 180-річчя збірки «Кобзар» та 175-річчя від дня публікації поезій «Заповіт», «І мертвим, і живим…», «Кавказ», «Наймичка», «Єретик» Т. Г. Шевченка)


 Comments are closed.


Мобільне меню