Вільні читають українською: доєднуйтесь до Всеукраїнського проєкту збору книжок

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка, розпочинається Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!».

Головна мета проєкту – поповнення бібліотечних фондів, створення мобільних бібліотечних куточків, формування книжкових поличок в укриттях та гуманітарних штабах у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях, які постраждали внаслідок російської військової агресії.

Ініціатори заходу – Уповноважений із захисту державної мови за підтримки Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнського проєкту «Єдині», студентських мовних омбудсменів та Асоціації мовних курсів.

Проєкт спрямований на покращення психоемоційного стану людей, які знаходяться під щоденними ворожими обстрілами, а також на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян, популяризації української мови, використання її у повсякденному житті.

Обласна книгозбірня долучилась до Всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!»  та розпочинає збір книжок для бібліотек.

Приносьте книжки українською мовою сучасних українських авторів або в перекладі на українську творів зарубіжних письменників до бібліотеки з 10.00 до19.00 з понеділка по четвер та з 11.00 до 18.00 в суботу – неділю за адресою: вул. О. Кобилянської,47.

Запрошуємо всіх небайдужих долучитись до проєкту «Вільні читають українською!»

Разом ми сильніші!


Мобільне меню