«Відвідала Я знову Чернівці, Як маму»

26 жовтня відзначила свій 75-річний ювілей і 55-річчя творчої діяльності Галина Тарасюк – відома українська письменниця, громадська діячка, кавалерка Ордена Княгині Ольги ІІІ ст., заслужена працівниця культури України.

Сьогодні до бібліотеки завітали члени Національної спілки  письменників України Василь Джуран та Віталій Демченко, які презентували ювілярці книжку «Відвідала Я знову Чернівці, Як маму».

Василь Тодорович зауважив: «Вона і досі живе – в одночасі – у двох країнах свого внутрішнього світу, де привільно розкошують паралельно дистанціюючись на відстані руки, дві Величності – Поезія і Проза. Перша – суто чернівецький період, коли була ще юною, а другий – київський, до якого переважно входить філософія життя, виражена прозою буднів, що й виливається у повісті й романи».

Поділився своїми спогадами і Віталій Демченко, який також зачитав вірш-присвяту.

Працівники відділу краєзнавства обласної книгозбірні представили книжкову виставку «З книгою, вірою, надією і любов’ю по життю», яка висвітлює творчий і життєвий шлях письменниці.

На презентації, Василь Джуран передав бібліотеці примірник циклу віршів “Око” Дмитра Павличка, який подарував у фонди Анатолій Глущак (Одеса).

Захід проходив у межах проєкту «Письменницький бібліотечний марафон» Чернівецької обласної організації НСПУ.

  • DSC_0015
  • DSC_0001
  • DSC_0004
  • DSC_0009
  • DSC_0011
  • DSC_0014
DSC_00151 DSC_00012 DSC_00043 DSC_00094 DSC_00115 DSC_00146
slider wordpress by WOWSlider.com v6.1

Фото – Галини Добровольської


Мобільне меню