Відкритя фотовиставки про культурну інтеграцію переселенців

vystavka4 жовтня за сприяння громадської організації «Крим SOS» в читальному залі відбулось відкриття фотовиставки «Music Lifе» – виставки про музичні колаборації ВПО під час джазового фестивалю «Флюґери Львова». В рамках заходу присутні мали змогу взяти участь у дискусії «Від переселенця до буковинця, від війни до миру: культурна інтеграція ВПО у місцеві громади ».

Громадська організація «Крим SOS» вже третій рік поспіль займається соціальною підтримкою та захистом прав осіб, які постраждали внаслідок окупації Кримського півострова та збройного конфлікту у деяких районах Донецької та Луганської областей. Однією з важливих складових їхньої роботи є також культурна інтеграція внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у приймаючі громади. ГО «Крим SOS» на партнерських засадах долучилася до спільної організації культурного інтеграційного проекту «Music Life», метою якого є творення нових змістів міжкультурної та міжетнічної взаємодії та взаєморозуміння за допомогою музики.

У дискусії «Від переселенця до буковинця, від війни до миру: культурна інтеграція ВПО у місцеві громади» взяли участь Ольга Світла, заступник директора Чернівецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Ярослава Гуцул, головний спеціаліст департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації, Карен Гамбарян, громадський активіст, учасник АТО, внутрішньо переміщена особа та зацікавлені представники громади міста Чернівці.

Організатори заходу – представники Західноукраїнського офісу ГО «Крим SOS» – юрисконсульт В’ячеслав Ломброзо та фахівець з соціальної роботи Марія Кісіль винесли на обговорення проблемні питання стосовно інтегрування ВПО у приймаючі громади. Кожен із запрошених висловив своє бачення щодо вирішення проблем переселенців: відсутність житла, робочих місць, адаптації до нового оточення тощо.

 

  • DSC_4005
  • DSC_4022
  • DSC_4063
  • DSC_4114
  • DSC_4154
  • DSC_4166
DSC_40051 DSC_40222 DSC_40633 DSC_41144 DSC_41545 DSC_41666
jquery slideshow by WOWSlider.com v6.1

 

 


Мобільне меню