Відкриття фотовиставки STRADA (або «НАШІНЕНАШІ»)

DSC04736 - копия27 травня в читальному залі відбулося відкриття фотовиставки «STRADA» (або «НАШІНЕНАШІ») Олександра Букреєва (м. Старобільськ Луганської обл.).

«Strada» – має подвійне значення, яке допоможе більше розкрити головну ідею фотографій. «Страда» – це «шлях, дорога», а також «важкість», «час збирати врожай». Інша назва «НАШІНЕНАШІ» – це, перш за все, алюзія на книгу Довлатова «НАШІ» ( у художній формі розказуються історії життя дорогих письменнику людей).

Автор виставки говорить: «Мені бачиться, що така назва несе в собі іронію та трішки сарказму. Адже те, що наразі в суспільстві відбувається поділення людей на «ті, що з материка» й «інших» не є вірним. Мета фотографій – нагадати глядачам, що ніякої різниці між представниками Луганська та інших міст немає. Щоб забезпечити найбільшу об’єктивність, представлені знімки з «різним настроєм» – як ті, що відображають трагедію війни, так і ті, що відображають щастя навіть за умов, у яких опинилось стільки людей. Як у Кустуріці: любов, щастя, смерть та трагедія. Адже це життя».

На відкритті виставки були присутні представники громадських організацій, творча інтелігенція міста, засоби масової інформації. Присутні мали змогу поспілкуватися з автором.

  • DSC04739
  • DSC04734
  • DSC04736
  • DSC04731
DSC047391 DSC047342 DSC047363 DSC047314
slideshow html by WOWSlider.com v6.1