Від Золотого Віку пригод і до сьогоднішніх днів

10 жовтня у бібліотеці відбулась непересічна подія: відкриття колекції Золотого віку пригод автора Л. Рона Хаббарда. Колекція включає художні твори у різних жанрах: книги та аудіо книги, які ще у часи Великої депресії формували читацькі смаки і сприяли популяризації читання. Це твори у жанрах повітряні та морські пригоди, детективи, вестерни, оповідки зі Сходу, містика, наукова фантастика. Доповненням до кожного твору є аудіо книги, професійно озвучені Голлівудськими акторами із додатковим музичним супроводом та спецефектами,  що створює повне занурення у пригоду  та  враження перебування в самій історії. Всі твори в оригіналі – англійською мовою.

В колекцію увійшли зібрання із 56 творів із Золотого віку пригод автора Л. Рона Хаббарда – книги та аудіо книги, а також збірки переможців конкурсу «Письменники та ілюстратори майбутнього». Додатково подаровано ювілейне видання, в якому зібрані дані про всіх переможців (багато з яких зараз вже є відомими письменниками та ілюстраторами) та членів журі.

На сьогодні цей конкурс є найвідомішим і впливовим у світі серед непрофесійних письменників та ілюстраторів, які працюють у жанрах наукова фантастика та фентезі. В 1991 та 2009 роках українські ілюстратори вже перемагали в даному конкурсі.

В подальшому така колекція буде доповнюватися новими виданнями.

Презентував колекцію Владислав Сукенник, директор видавництва Mediason.

Презентацію відвідали студенти-першокурсники англійської філології на чолі з доктором філологічних наук, професором, завідувачем кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Василем Бяликом.

  • DSC_0065
  • DSC_0068
  • DSC_0076
  • DSC_0075
  • DSC_0081
  • DSC_0091
  • DSC_0098
DSC_00651 DSC_00682 DSC_00763 DSC_00754 DSC_00815 DSC_00916 DSC_00987
slideshow html by WOWSlider.com v6.1

Фото – Христини Боклач


Мобільне меню