Веб-конференція «Практичні рекомендації для малих виробників сільськогосподарської продукції в умовах виконання Угоди про асоціацію з ЄС»

1 05 березня 2015 р. за Проектом «Аналіз впливу асоціації з ЄС на агропромисловий сектор України» та Європейської програми МФ «Відродження» в обласній книгозбірні відбулася веб-конференція «Практичні рекомендації для малих виробників сільськогосподарської продукції в умовах виконання Угоди про асоціацію з ЄС»,  в якій прийняли участь 9 областей України: Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Кіровоградська, Полтавська, Сумська, Чернівецька та Чернігівська. У веб-конференції взяв участь кандидат сільськогосподарських наук, головний спеціаліст департаменту АПР Чернівецької ОДА Сухолиткий Михайло Дмитрович.

За програмою  було презентовано доповіді:

– «Види економічної діяльності на сільських територіях. Туризм та рекреація в сільській місцевості. Первинна переробка сільгосппродукції: що можливо?»;

– «Що таке Угода про асоціацію для нас? Що робити місцевій владі для розвитку сільських місцевостей? Що таке місцеві ініціативи?»;

– «Як зберегти тваринництво? Що сьогодні вигідно виробляти в рослинництві? Маркетинг. Поради, як збути сільськогосподарську продукцію»;

– «Розвиток дрібного підприємництва у сільській місцевості. Кооперація: 10 кроків до створення СОКу. Чому вигідно розвивати органічне землеробство?».

Експерти, представлених на веб-конференції областей, прийняли активну участь у дискутуванні: розкрили специфічну сутність своїх регіонів, поділилися власним досвідом у галузі агропромислового розвитку та обговорили ряд проблем малих виробників сільськогосподарської продукції, окреслили ряд рекомендацій, які необхідно вирішувати найближчим часом в умовах виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

Організатори проаналізували виступи всіх учасників веб-конференції. У подальшому відбудуться регіональні тематичні круглі столи із запропонованих тем.

 

  • IMG_6852
  • IMG_6853
  • IMG_6854
  • IMG_6855
  • IMG_6856
  • IMG_6858
  • IMG_6859
IMG_68521 IMG_68532 IMG_68543 IMG_68554 IMG_68565 IMG_68586 IMG_68597
jquery slider by WOWSlider.com v5.4

 

 


Мобільне меню