Веб-конференція до Європейського тижня місцевої демократії

webВ рамках загальноукраїнської кампанії до Європейського тижня місцевої демократії 12 жовтня Мережею центрів європейської інформації проведено веб-конференцію: «Європейський тиждень місцевої демократії: витоки та сутність».

Захід було присвячено висвітленню взаємодії місцевої влади та громадськості в ЄС, досвіду вирішення проблем громади на прикладі США та країн Європи, аналізу залучення громадян до розвитку міста в Україні.

Зі вступним словом виступила директор проектів ГО «Сіверський інститут регіональних досліджень» Людмила Чабак. Володимир Бойко, директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації  працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій, висвітив тему «Взаємодія місцевої влади з громадою в країнах Європи»; волонтер Корпусу Миру США Кайл Колд – «Як громади разом з владою вирішують проблеми міста/громади (на прикладі США)». Питанню залучення громади до розвитку міста в Україні (на прикладі Громадського бюджету Черкас) були присвячені виступи координатора в Черкаській області Всеукраїнської ініціативи «Активна громада» Сергія Слинька та заступника директора Департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Тетяни Харенко.

У веб-конференції взяли участь:  Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації  працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій, центри європейської інформації міст Рівне, Івано-Франківськ, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Львів, Старобільськ, Чернівці. Від ЦЄІ «Буковина-Європа» в обговореннях взяли участь: Лілія Халавка, начальник редакційно-видавничого відділу Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій; Антон Шкуро, представник «Українського Народного Дому в Чернівцях»; Марина Ріга, консультант ЦЄІ «Буковина-Європа» та відвідувачі ЦЄІ.

 

  • PA070037
  • PA070038
  • PA070040
PA0700371 PA0700382 PA0700403
responsive slider jquery by WOWSlider.com v6.1

 

 


Мобільне меню