«Валерій Пекар – про еволюцію мислення, лідерства та керування».

image001В рамках інформаційно-просвітницького проекту «Книга – джерело інтелектуальної свободи» відділ документів з економічних, технічних та природничих наук презентує «Валерій Пекар – про еволюцію мислення, лідерства та керування».

«Еволюція триває в наш час

як еволюція мислення»

В. Пекар

Валерій Пекар – український підприємець і громадський діяч, активний учасник Відкритого університету Майдану (ВУМ), співзасновник Громадянської Платформи Нова Країна, президент виставкової компанії «Євроіндекс», віце-президент Виставкової федерації України, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи та Львівської бізнес-школи Українського католицького університету, співавтор форсайтного дослідження «Людський капітал України», автор навчального посібника «Основи виставкової діяльності» та монографії «Різнобарвний менеджмент: Еволюція мислення, лідерства та керування», а ще – понад 250 статей з питань менеджменту та інтегральної динаміки, маркетингу, інформаційних технологій, футурології.

Валерій Олександрович Пекар народився 15 січня 1966 року у Києві. Випускник факультету кібернетики Київського держуніверситету ім. Т. Г. Шевченка. У 2007 році закінчив Києво-Могилянську бізнес-школу, магістр ділового адміністрування (МВА).

На сьогодні є надзвичайно актуальною та затребуваною монографія В. Пекаря «Різнобарвний менеджмент: Еволюція мислення, лідерства та керування», що зберігається у бібліотечному фонді ЧОУНБ ім. М. Івасюка.

image002Пекар В. О. Різнобарвний менеджмент : Еволюція мислення, лідерства та керування / Валерій Пекар. – (2-е вид., допов.). – Харків : Фоліо, 2017. – 191 с. : іл.

Як написано в передньому слові, і з цим неможна не погодитися: «Ця книга написана практиком і для практиків. Це прогулянка яскравим і барвистим світом, в якому ми живемо, де на нас чекають зустрічі з різними людьми, різноманітними організаціями, всілякими реаліями корпоративного, соціального, політичного життя. Усі квіти, які вам зустрінуться по дорозі, можна зривати, а всі плоди – куштувати. Приємної прогулянки!».

У книзі популярно викладено теорію еволюції людського мислення, організацій та великих соціальних систем, за якою останнім часом у професійній літературі закріпилася назва «інтегральна динаміка». Ця красива і практична модель надає не лише ключ до розуміння стилів лідерства та управлінських культур, а й інструменти їх зміни.

Наприклад, у розділі «Різнокольорові світи: Знайомство з парадигмами мислення» користувачам цікаво ознайомитися з описом світів, що домінують в людських парадигмах мислення. За визначенням автора: Бежевий світ – світ інстинктів; Фіолетовий світ – світ магії; Червоний світ – світ-джунглі; Синій світ – світ Порядку; Помаранчевий світ – світ-механізм; Зелений світ – світ гармонії; Жовтий світ – світ-калейдоскоп; Бірюзовий світ – світ-організм.

Монографія розрахована на підприємців та керівників-практиків, зацікавлених у розвитку власних навичок менеджменту та вдосконаленні своїх компаній та організацій.

В українських періодичних друкованих та електронних  виданнях можна ознайомитися з різноманітними статтями Валерія Пекаря, що стосуються інтегральної динаміки, а ще –  бути учасником інтелектуальних дискусій на його особистій сторінці в соціальній мережі FB.

 


Мобільне меню