Успіх українців захований в серцях самих українців

1Нещодавно книжковий фонд відділу документів з економічних, технічних та природничих наук ЧОУНБ ім. М. Івасюка поповнився важливим і корисним подарунком – колективною монографією за редакцією Романа М. Шеремети та Ольги Романенко «Реформація: успіх Європи і шанс для України».

Книга написана за участю Вернона Сміта, нобелівського лавреата з економіки (2002) та численного авторського колективу, чиї імена і актуальність теми заслуговують на визнаний авторитет  української та  світової спільноти. Серед авторів – дарувальниця книги Ольга Романенко, докторка філософії в економіці, доценка КНТЕУ, членкиня Ради молодих вчених при МОН.

«Зупиніться на дорогах Ваших, і роздивіться,

                                           та розпитайте про дороги, що ними ходжено

                         в давезні давна, де дорога до щастя,

та й ступайте нею,

                 а знайдете спокій душам Вашим»

                                                         [Біблія, Єремії 6:16]

«Кожна людина прагне жити в безпечній та економічно розвинутій країні, де є можливість реалізовувати свої таланти і мрії. Для багатьох українців сьогодні гостро стоїть питання: залишатися на рідній землі чи шукати долі в розвинутих країнах Європи чи Америки? Чи має Україна шанс стати успішною?», – звертаються до читача в передмові Ольга Романенко і Роман М. Шеремета. Відповіді на ці та інші питання намагаються дати автори, аналізуючи одну з найважливіших історичних подій минулого тисячоліття – Реформацію.

Колективна монографія присвячена аналізу реформаційних процесів в Європі, багато уваги приділено конкретним механізмам впровадження принципів Реформації в розвиток різних сфер і галузей життєдіяльності України: політичної, освітньої, економічної, юридичної, медичної, соціальної тощо. Основна цінність книги полягає в розгорнутому науковому аналізі сучасного стану реформаційних процесів в Україні, ґрунтовно і цілісно розкриваються важливі теоретико-методологічні проблеми становлення й поширення Реформації в світі.

Призначається науковцям, політикам, освітянам і всім, хто цікавиться історією Реформації в Європі й Україні.

Хочете знати більше? Тоді Вам до нашої книгозбірні за адресою:

м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 47 (ІІІ поверх).


Мобільне меню