Урок-шанс «Контракт із собою і світом» (до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом)

1ВІЛ – це вірус імунодефіциту людини, який вражає імунну систему. СНІД – це синдром набутого імунодефіциту, що є кінцевою стадією ВІЛ-інфекції. Головним важелем у попередженні поширення ВІЛ-інфекції в країні є дотримання здорового способу життя, відмова від ризикованої щодо інфікування ВІЛ поведінки, насамперед вживання наркотиків, обов’язкове використання при статевих контактах засобів індивідуального захисту – презервативів. Свідоме ставлення до свого здоров’я забезпечить захист від СНІДу.

Цим важливим питанням було присвячене чергове заняття Школи соціальної адаптації підлітка «Пізнай себе». 28 листопада на абонементі юнацької філії пройшов урок-шанс «Контракт із собою і світом», який був  присвячений Міжнародному дню боротьби зі СНІДом, котрий відзначається світовою спільнотою 1 грудня.

Спікерами заходу виступили головний лікар обласного центру боротьби зі СНІДом Володимир Мочульський та лікар-нарколог обласного наркологічного диспансеру Любов Бачук. Вони дали відповідь старшокласникам ліцеїв № 3 та № 4 на питання щодо розповсюдження ВІЛ/СНІДу серед молоді Буковини, шляхи розповсюдження інфекції, сучасні методи боротьби з хворобою та порекомендували, як убезпечити себе від зараження. Автор та виконавець пісень, актор Чернівецького музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської Ігор Андроник розповів про акції на підтримку людей, хворих на СНІД, та присвятив їм пісню «Чудо».
Бібліотекар юнацької філії Христина Мацків запропонувала до уваги присутніх огляд виставки-застереження «Нещадний діагноз – СНІД».
За сприяння Чернівецького благодійного фонду «Нова сім’я» кожен з учасників отримав подарунок: завідувачка філії Катерина Сергійчук роздала учням інформаційні пам’ятки «ВІЧ і СНІД: прості правила безпеки».

 

  • 1
  • 2
  • 3 (2)
  • 5
  • 7
  • 9
11 22 3 (2)3 54 75 96
html slideshow by WOWSlider.com v6.1